Dvě kola
při zdi
Kontakt
Fotogalerie
Výsledky
O závodě
Úvod
Výsledky závodů
18. ročník 2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Muži:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65-69
70-74
75+
muži 1 kolo
Ženy:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65-69
70+
ženy 2 kola
Děti:
mladší holky
mladší kluci
nejstarší holky (nad 10 let)
nejstarší kluci (nad 10 let)
starší holky
starší kluci
Muži:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65-69
70-74
75+
muži 1 kolo
Ženy:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65-69
70+
ženy 2 kola
Děti:
mladší holky
mladší kluci
nejstarší holky (nad 10 let)
nejstarší kluci (nad 10 let)
starší holky
starší kluci
Muži:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65-69
70-74
75+
muži 1 kolo
Ženy:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65+
ženy 2 kola
Děti:
mladší holky
mladší kluci
starší holky
starší kluci
Muži:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65-69
70-74
75+
muži 1 kolo
Ženy:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65+
ženy 2 kola
Děti:
mladší holky
mladší kluci
starší holky
starší kluci
Muži:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65-69
70-74
75+
muži 1 kolo
Ženy:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65+
ženy 2 kola
Děti:
děti nejmladší
mladší holky
mladší kluci
starší holky
starší kluci
Muži:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65-69
70-74
75+
muži 1 kolo
Ženy:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65+
ženy 2 kola
Děti:
mladší holky
mladší kluci
starší holky
starší kluci
Muži:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65-69
70-74
75+
muži 1 kolo
Ženy:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65+
ženy 2 kola
Děti:
mladší holky
mladší kluci
starší holky
starší kluci
Muži:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65-69
70-74
75+
muži 1 kolo
Ženy:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65+
ženy 2 kola
Děti:
mladší holky
mladší kluci
starší holky
starší kluci
Muži:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65-69
70-74
75+
muži 1 kolo
Ženy:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65+
ženy 2 kola
Děti:
mladší holky
mladší kluci
starší holky
starší kluci
Muži:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65-69
70-74
75+
muži 1 kolo
Ženy:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65+
ženy 2 kola
Děti:
mladší holky
mladší kluci
starší holky
starší kluci
Muži:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65-69
70-74
75+
muži 1 kolo
Ženy:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65+
ženy 2 kola
Děti:
mladší holky
mladší kluci
starší holky
starší kluci
Muži:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65-69
70-74
75+
muži 1 kolo
Ženy:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65+
ženy 2 kola
Děti:
mladší holky
mladší kluci
starší holky
starší kluci
Muži:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65-69
70-74
75+
muži 1 kolo
Ženy:
celkem
18-34
35-39
40-44
45-49
50-54
55-59
60-64
65+
ženy 2 kola
Děti:
mladší holky
mladší kluci
starší holky
starší kluci
Přejít na
vyhledávání ve všech ročnících.
Poř.
Kat.
Start č.
Závodník
Ročník
Klub
Čas
Ztráta
Časy kol
Kategorie
27.
1.
291
Zuzánková Tereza
1986
Ac tepo kladno
0:32:07.800
0:00:00.0
16:29.2 / 15:38.5
ženy 2 kola
38.
2.
281
Poborská Helena
1978
Kerteam
0:33:08.310
0:01:00.5
16:56.1 / 16:12.2
ženy 2 kola
66.
3.
295
Tillmann Ingrid
2000
Čáslav
0:35:00.970
0:02:53.1
17:52.5 / 17:08.4
ženy 2 kola
83.
4.
296
Frantová Andrea
1985
LOKO Beorun
0:36:58.720
0:04:50.9
18:23.0 / 18:35.6
ženy 2 kola
93.
5.
287
Kantorová Kateřina
1976
BK Čvacht
0:37:46.350
0:05:38.5
19:18.9 / 18:27.4
ženy 2 kola
96.
6.
293
Ambrozova Irena
1988
SK Svěrák
0:37:52.620
0:05:44.8
18:54.3 / 18:58.2
ženy 2 kola
123.
7.
294
Bayerová Lenka
1968
TJ Sokol Unhošť
0:40:26.410
0:08:18.6
20:37.6 / 19:48.7
ženy 2 kola
133.
8.
290
Vysinova Lenka
1985
0:41:25.930
0:09:18.1
21:03.9 / 20:22.0
ženy 2 kola
135.
9.
283
Kabátová Andrea
1976
Krupka
0:41:55.370
0:09:47.5
22:01.3 / 19:54.0
ženy 2 kola
143.
10.
284
Šolcová Michaela
1989
SUPERIOR CYKLOFIT sport team
0:42:38.320
0:10:30.5
21:06.1 / 21:32.1
ženy 2 kola
154.
11.
285
Klášterková Veronika
1990
SK HZS Praha
0:43:56.380
0:11:48.5
22:34.6 / 21:21.7
ženy 2 kola
155.
12.
282
Pozděnová Míša
1976
0:43:56.410
0:11:48.6
22:15.2 / 21:41.1
ženy 2 kola
157.
13.
297
Neumannová Lucie
1990
Bojuj-za-To-čemu-věříš
0:44:20.200
0:12:12.4
22:11.4 / 22:08.7
ženy 2 kola
159.
14.
300
Kubíčková Martina
1972
0:44:29.840
0:12:22.4
22:32.7 / 21:57.1
ženy 2 kola
170.
15.
292
Kasinová Barbora
1988
Balvani
0:46:06.970
0:13:59.1
23:24.8 / 22:42.1
ženy 2 kola
181.
16.
286
Procházková Lina
1985
Rotunda Team
0:46:48.850
0:14:41.5
23:00.2 / 23:48.6
ženy 2 kola
186.
17.
289
Prokopová Petra
1974
Šneci v běhu
0:48:16.040
0:16:08.2
24:33.1 / 23:42.8
ženy 2 kola
194.
18.
288
Nápravová Pavla
1964
BONBON
0:50:10.580
0:18:02.7
24:21.1 / 25:49.4
ženy 2 kola
195.
19.
364
Schucková Jana
1972
0:50:37.010
0:18:29.2
25:13.1 / 25:23.8
ženy 2 kola